Aydın Amerikan Kültür Dil Kursları - Başarıyı Hedefleyenler İçin...

YDS

Yabancı dil sınavları tek çatı altında toplandı. Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) , Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı(ÜDS), Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş (TUS)  gibi sınavlar Yabancı Dil Sınavı (YDS) olarak birleştirildi. ÖSYM ; 4 Ocak 2013 tarihinde 28518 sayılı resmi gazetede yayınlanan karara göre yabancı dil bilgisi sınavlarını tek bir sınavda toplandığını açıkladı.

Yeni YDS sınavına özel olarak hazırlanılmış materyaller ile güncellediğimiz programımız toplam 240 ders saatinden oluşmaktadır. Program başlangıcında toplam 4 kitaptan oluşan kitap setimiz ve normalde ücretli olan ve YDS sınavına yönelik çalışmalar yapabileceğiniz internet sitemiz 9 ay ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir. Öğrencilerimiz program boyunca da; kelime clublarımızdan, deneme sınavlarımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirler.

 

Anlaşmalı Kurumlar
Amerikan Kültür olarak yıllar boyunca Yabancı Dil öğrenme konusunda beraber yol aldık. Peki sizlerle birlikte Amerikan Kültür Aydın Şubesi olarak kimlere hizmet veriyoruz?