Aydın Amerikan Kültür Dil Kursları - Başarıyı Hedefleyenler İçin...

Ücretsiz Club

Genel İngilizce programlarımızda uygulanan Avrupa Dil Potfolyosuna uyumlu eğitimimize göre öğrencilerimiz derslerde gramer bilgisini ezberlemeden, öğrendikleri yabancı dili aktif olarak kullanarak öğrenirler. Bir dili tam anlamıyla öğrenebilmek için öğrendiğiniz dil bilgisini sürekli aktif bir şekilde kullanmalıyız. Bu nedenle kurumumuzda ana ders saatlerinizin haricinde de katılabileceğiniz haftanın 7 günü olan club derslerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Genel İngilizce Programlarında bulunan öğrenciler için Gramer (Dil Bilgisi), Listening (Dinleme), Speaking (Konuşma) Clublarımız, YDS Programlarındaki öğrenciler için Kelime Clublarımız aynı zamanda ERASMUS Sınavına  katılacak öğrencilerimiz için de ERASMUS Club'larımız bulunmaktadır. Aşağıdaki listeden club programlarımızı görebileceğiniz gibi dilerseniz Facebook Sayfamızdan da club programlarımızı takip edebilirsiniz..

23.01.2017 Club'larımız
23.01.2017 Club Eğitimlerimizin listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz..
Anlaşmalı Kurumlar
Amerikan Kültür olarak yıllar boyunca Yabancı Dil öğrenme konusunda beraber yol aldık. Peki sizlerle birlikte Amerikan Kültür Aydın Şubesi olarak kimlere hizmet veriyoruz?