Aydın Amerikan Kültür Dil Kursları - Başarıyı Hedefleyenler İçin...

LYS-5 Hazırlık Programı

LYS-5 (Lisans Yerleştirme Sınavı-5), Öğrenci Seçme ve yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından uygulanan bir sınavdır. Sınav soruları her sene ÖSYM tarafından hazırlanır. LYS-5 İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde yapılmaktadır.

 LYS-5 sınıflarına alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler taktik ağırlıklı bir sınav olan LYS programında performansı artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler.

Eğitim sistemi; sınav sistemi ve stratejileri doğrultusunda, uygulama içeriklidir ve genel İngilizce eğitim çalışmalarını içermez. 

Kurumumuz düzenli olarak eğitim boyunca uyguladığı testlerin sonuçlarını ve öğrencilerin program boyunca gösterdikleri gelişim ile sınıf içerisindeki durumlarını içeren raporlar hazırlar. Program boyunca 2 kere veli toplantısı yaparak bu bilgileri sizlerle paylaşır.

İlk adım Seviye Belirleme Sınavı’dır. Her yıl ekim ayı içerisinde tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olarak seviye belirleme sınavı uygular. Tüm üniversite adayları bu sınava alınırlar ve sınav sonuçları özenle değerlendirilerek kendilerine bildirilir. Kayıt olan öğrencilerin sınav sonuçlarına göre eksiklikleri belirlenir ve bilgi düzeylerine en uygun grupta öğrenime başlarlar.

Eğitim öğrencilerin en uygun olduğu zaman diliminde planlanır.

Tüm kitap ve materyaller ücretsiz olarak verilir.

Arzu eden öğrencilerimizi özel ders ile birebir olarak da LYS-5 e hazırlamaktayız.


 

Anlaşmalı Kurumlar
Amerikan Kültür olarak yıllar boyunca Yabancı Dil öğrenme konusunda beraber yol aldık. Peki sizlerle birlikte Amerikan Kültür Aydın Şubesi olarak kimlere hizmet veriyoruz?