Aydın Amerikan Kültür Dil Kursları - Başarıyı Hedefleyenler İçin...

Junior Programı (İlköğretim İngilizce Programı)

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, 7-14 yaş arası çocuklar için de yaş ve gelişim özelliklerine uygun eğitimler verir. Öğrenciler programa başlamadan önce yazılı sonra da sözlü olarak Seviye Tespit Sınavı'na alınır. Yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplanarak verilen çocuk eğitimlerinde öncelikli amaç çocukların bu dili severek, anlayarak ve uygulayarak öğrenmeleridir.

Eğitmenlerimizin tümü formasyon sahibi, alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli bir eğitmen kadrosu, zengin içerikli materyal setleri ile iletişim ve uygulama ağırlıklı eğitimler çocukların dil gelişimini ve sosyal becerilerini aynı anda destekleyecek niteliktedir. Çocuğunuz dilerseniz maksimum 12 kişilik sınıflarda, dilerseniz sizin oluşturacağımız özel kapalı gruplarda eğitimlere katılabilir.

Kurumumuzda Avrupa Dil Portfolyosu'na uygun ve okul müfredatı ile uyumlu bir program uygulanmaktadır. Bu sayede öğrenci hem okulda ki İngilizce dersinde yüksek başarı sağlar hem de öğrendiği İngilizceyi her anlamda kullanabilme etkinlik ve becerisine sahip olur.

Güvenlik bizim için her şeyden önemlidir. Sizin için dünyanın en önemli varlıkları olan çocuklarınızın güvenliği bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle kurum binamızda İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanımız tarafından bütün tedbirler alınmış olup gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Her öğrencinin geliş ve gidişi özenle takip edilip, veli gelmeden öğrenciler kurum binamızda eğitim danışmanlarımızın gözetiminde bekletilmektedirler.

Velilerle daima iletişim içinde olduğumuz eğitimin sonunda, kolej seviyesinde yabancı dile sahip ve bu dili aktif halde kullanabilen nesiller yetiştirmekteyiz.

Program boyunca;

  • Aktiviteler ile dili sevdirerek öğretmek amaçlanmaktadır.
  • Konuşma odaklı eğitim modeli izlenir.
  • Öğrenciler kendi yaş ve dil seviyelere uygun olan gruplarda eğitim alır.
  • Öğrencilerimizin gelişimi düzenli yapılan sınavlarla kontrol edilirken, eksik kalan noktalar ödevler ve ek derslerle pekiştirilir.
  • Eğitmenlerimiz sadece öğrenciyle değil ebeveynlerle de sürekli iletişim halindedir. Ebeveynler dersler, sınavlar ve projelerden sürekli haberdar edilirken, danışmanlarımız velilerin sorularını yanıtlamak için her zaman hazırdır.

 

Anlaşmalı Kurumlar
Amerikan Kültür olarak yıllar boyunca Yabancı Dil öğrenme konusunda beraber yol aldık. Peki sizlerle birlikte Amerikan Kültür Aydın Şubesi olarak kimlere hizmet veriyoruz?