Aydın Amerikan Kültür Dil Kursları - Başarıyı Hedefleyenler İçin...

Hakkımızda

Hakkımızda

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak yabancı dil eğitiminde 100. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Türkiye geneli ve yurt dışı toplam 155 temsilciliğimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 150.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın yabancı dil kurslarından birisiyiz.

Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011- 2012 yıllarında üç yıl üst üste Tüketici Kalite Ödüllerini, 2015 yılında Dünya Kalite Ödülü’nü almaya hak kazanmış ilk ve tek yabancı dil kursudur. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Aydın Şubesi 20 Temmuz 2007 tarihinde hizmete girmiştir. O tarihten bu yana her yıl ortalama 1200 öğrencimiz çeşitli eğitim programlarında eğitim almıştır ve almaya devam etmektedir.

Türkiye’nin en büyük dil kursu olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nun bütün şubeleri arasında eğitim verdiğimiz süre boyunca, her zaman en iyi ilk beş şube arasında yer almaktadır. Aydın’da yıllardır sürdürmüş olduğumuz eğitim kalitesiyle sektörümüzde her zaman öncü, sürekli ve kendini yenileyen bir kurum olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Avrupa Birliği Sertifika Onayımızı Görüntülemek için Tıklayınız: https://cs.coe.int/team40/portfolio/Lists/published/AllItems.aspx

Anlaşmalı Kurumlar
Amerikan Kültür olarak yıllar boyunca Yabancı Dil öğrenme konusunda beraber yol aldık. Peki sizlerle birlikte Amerikan Kültür Aydın Şubesi olarak kimlere hizmet veriyoruz?